Новини

Ознайомлення майбутніх спеціалістів із новітніми технологіями з вирощування садивного матеріалу

З 25 по 29 березня 2019 року студенти спеціальності "Лісове господарство" проходили навчальну практику з дисципліни "Лісові культури і лісомеліорація" під керівництвом викладачів Крамарець Г.Г. і Крамарець О.М.

1

Для ознайомлення майбутніх спеціалістів із новітніми технологіями з вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою студенти відвідали одну із баз практик – ДП "Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр" (смт.Брюховичі). (посилання на відео підприємства https://www.youtube.com/watch… )

Це господарство спеціалізується на отриманні насіння із шишок, його переробці та зберіганні резервного фонду насіння основних лісо твірних порід, вирощуванню сіянців. На підприємстві встановлена шведська автоматизована лінія із сівби насіння в касети. В перспективі це дасть можливість вирощувати понад 15 млн.шт. сіянців у рік.

2

Студенти групи Л-31 ознайомились з усіма операціями, які виконуються на автоматизованій лінії (від подачі касет до мульчування висіяного насіння).

Більше фото тут https://www.facebook.com/tknltu/?eid=ARAD76SEON5Q4OU38WwVGBdS3t6vNT5L6plpm9jRzRRs0GFJm3EBtxuSkMixQQOV0Q_pE-SptnF687uB

 

33

 

Last modified onП'ятниця, 19 квітня 2019 01:00