Новини

Педагогічні читання

Цьогорічні педагогічні читання, як одна із традиційних та невід'ємних частин методичної роботи проводилися з 11 по 13 січня в Технологічному фаховому коледжі з метою узагальнення і поширення передового педагогічного досвіду. Педагогічні читання є масовою формою науково-методичної роботи , яка сприяє збагаченню професійних інтересів педагогів, удосконаленню їх знань, виробленню позицій із важливих педагогічних проблем сучасності, виявленню й узагальненню найкращого педагогічного досвіду.

Більше фото тут https://www.facebook.com/tknltu/photos/pcb.4488070327970009/4488064101303965/

Read more...

Правила поведінки на залізниці

Відповідно до листа регіональної філії «Львівська залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця» від 09.12.2021 № ДНОП-38, з метою попередження та профілактики нещасних випадків пов’язаних із залізничним транспортом, проведення просвітницької роботи щодо дотримання Правил поведінки громадян на залізничному транспорті, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.11.1995 № 905 (зі змінами), Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, затверджених наказом Мінтрансу від 19.02.1998 № 54 (зі змінами), департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації просить провести профілактичну роботу та інструктажі перед зимовими канікулами для учнів та працівників закладів освіти щодо правил поведінки на залізниці та залізничному транспорті.
Роз’яснювальні ролики розміщені на YouTube каналі за посиланнями:
1. «Бережи себе» - https://youtu.be/vdlMFywC9Ms.
2. «Безпека на залізниці» - https://youtu.be/7GZ_XVY9neE.
3. «Безпека дітей на залізниці» - https://youtu.be/wyjDI97PyCU.
4. «Зірки про безпеку на залізниці» -https://youtube.com/watch?v=CV4lek9oMGU.
5. «Безпека на залізниці» - https://youtu.be/K7cH3_Xpr0s.
6. «Безпека дітей на залізничному транспорті України» - https://youtu.be/Wkk5e29_y40.
7. «Правила безпеки на залізниці» - https://youtube.com/watch?v=gKZ5SHX2s_Q.
Read more...

Про нас пишуть!

У черговому номері газети «Природа і суспільство» №46 від 10 грудня 2021року  вийшла стаття "Коли теорії не бракує практики...". У статті висвітлюється діяльність нашого навчального закладу і переваги навчання в ньому.  Детальніше тут.

Read more...

Виставка до Дня прав людини

10 грудня ми відзначаємо День прав людини. Цей день заслуговує на нашу увагу, оскільки він знаменує підписання Загальної декларації прав людини в 1948 році. Сьогодні — як ніколи — важливо нагадати, що права людини є універсальними і неподільними, і що наші зусилля щодо їхнього захисту ніколи не мають зупинитися.

Read more...
Subscribe to this RSS feed