Новини

Захист дипломних проєктів

Відбувся захист дипломних проєктів студентів спеціальності 022 Дизайн.
Циклова комісія мистецьких дисциплін і дизайну випустила фахових молодших бакалаврів ОПП "Дизайн середовища".
Бажаємо творчих успіхів нашим випускникам.
 
Read more...

Комплексний іспит за фахом

Здобувачі освіти денної форми навчання за спеціальністю 205 "Лісове господарство" 19-20 червня 2024 року успішно склали комплексний іспит за фахом.

Студенти групи Л-41 показали достатній рівень професійних компетентностей та здобули освітньо-професійний ступінь "фаховий молодший бакалавр з лісового господарства".

Викладачі циклової комісії лісогосподарських дисциплін щиро вітають своїх випускників з успішним завершенням навчання!

Бажаємо всім натхнення, наполегливості, невичерпної енергії, життєвої мудрості, нових професійних досягнень у незалежній вільній Україні!

Read more...

Комплексний кваліфікаційний іспит

У ВСП Технологічному фаховому коледжі НЛТУ України 15, 17, 18 червня 2024 року проводилась державна атестація здобувачів фахової передвищої освіти денної форми навчання за спеціальністю 051 «Економіка» освітньо-професійної програми «Економіка підприємства», освітньо-професійної програми «Логістика». Здобувачі освіти отримали достатній та високий рівень теоретичної підготовки, виявили здатність застосовувати набуті знання, уміння та навички для розв’язання практичних виробничих ситуацій, передбачених освітньо-професійною програмою. Здобувачам освіти було присвоєно освітньо-професійний ступінь – фаховий молодший бакалавр. Здобуті знання та вміння випускники коледжу зможуть успішно застосовувати у подальшому навчанні та практичній діяльності.

         Нехай щастить вам, у житті та здійснюються всі мрії під мирним небом.

Read more...

XXV Міжнародна виставка ДЕРЕВООБРОБКА

ВСП Технологічний фаховий коледж НЛТУ України представив експозицію на XXV Міжнародній виставці "Деревообробка", яка відбулась 12-14 червня 2024 року.

На експозиції були представлені дипломні проєкти, а саме макети та вироби студентів, напряму Деревообробні та меблеві технології та спеціальності Дизайн.

Викладачі циклової комісії технології деревообробних виробництв провели зустрічі з виробниками деревообробного устаткування, виробниками різних допоміжних матеріалів. Обговорили подальші зустрічі та співпрацю.

Студенти ОПП "Обробка деревини" відвідали виставку і ознайомились з сучасними матеріалами та обладнанням.

Екскурсію провів викладач коледжу Андрій СИПЛИВИЙ.

#Деревообробка

#коледж

#деревообробнітехнології

#меблевітехнології

#студентиколеджу

Read more...

V ЛІСОПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ

13 червня 2024 року відбувся V Всеукраїнський лісопромисловий форум у рамках XXV Міжнародної виставки "Деревообробка", де учасниками були викладачі коледжу.

Організація форуму відбулась на високому рівні: цікаві доповідачі та дискусії.

Тема форуму: " Лісовий сектор України, співпраця науки і виробництва на шляху зеленої відбудови України ".

#деревообробка

#лісопромисловийфорум

Read more...

Комплексний кваліфікаційний іспит

12-13 червня 2024 року відбувся комплексний кваліфікаційний іспит здобувачів освіти спеціальності 205 "Лісове господарство".

Студенти заочної форми навчання склали іспит та одержали освітньо-кваліфікаційний ступінь "фаховий молодший бакалавр з лісового господарства".

Сподіваємось, що здобуті знання та навички посприяють подальшому професійному зросту!

Read more...

Разом до спільної перемоги

Чергова волонтерська допомога вирушила до наших бійців ЗСУ. Серед переданих речей і наш маленький вклад у спільну перемогу.

За доброю традицією сьогодні, о 18 годині, в приміщенні гуртожитку знову шитимуть і набиватимуть подушки для хлопців на передовій та госпіталів. Радо зустрінемо всіх охочих допомогти.

Read more...

Навчальний курс #Blumstudy

У ВСП Технологічному фаховому коледжі НЛТУ України спільно з компанією ТОВ "Блюм Україна" стартує навчальний курс #Blumstudy.

Що таке #Blumstudy?

Навчальний курс, що складається з теоретичних занять для вивчення асортименту, монтажу, демонтажу, регулювання фурнітури.

17 червня 2024 р. в ауд.24 запрошуються вмотивовані студенти та викладачі коледжу спеціальності 187 "Деревообробні та меблеві технології" та 022 "Дизайн".

Модератори курсу Мар'яна УДОВИЦЬКА, Андрій СИПЛИВИЙ та Юрій БАЗАЛІЙ, представник компанії ТОВ "Блюм Україна".

Read more...

Захист дипломних проєктів

Відбувся публічний захист дипломних проєктів.

Циклова комісія технології деревообробних виробництв вкотре випустила фахових молодших бакалаврів ОПП "Обробка деревини" та ОПП"Меблеві технології".

Бажаємо нашим студентам успіхів та подальшого професійного розвитку.

На захисті проєктів був присутній в. о. керівника Львівського меблевого кластеру Тарас ЛЕВИЦЬКИЙ, який відзначив креативність запропонованих виробів.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=1029959772004850&set=pcb.1029961108671383

Read more...
Subscribe to this RSS feed