Новини

Тренінг для студентів спеціальності Економіка

Доцент кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Олександр Адамовський провів тренінг для студентів

ВСП ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НЛТУ УКРАЇНИ.

Захід відбувся у рамках співпраці міжнародної спілки некомерційних організацій Junior Achievement та Львівської політехніки проєкту Girls Go Circular та ГО «ДЖУНІОР АЧІВМЕНТ УКРАЇНА» («Цифрові та підприємницькі навички для економіки замкненого циклу»), який допомагає європейським школярам, яких було класифіковано як скромних і помірних новаторів (відповідно до Європейської таблиці інновацій), стати майбутніми лідерами та підприємцями.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=996835788650582&set=pcb.996837551983739

Read more...

«Кольори білого континенту» у Львові

18 квітня у приміщенні ВСП Технологічного фахового коледжу НЛТУ України   відбулося відкриття благодійної виставки "Кольори білого континенту" Сергія ГЛОТОВА, кандидата біологічних наук, учасника 27-ї та 28-ї Українських антарктичних експедицій, фотографа та випускника-біолога Луганського національного університету імені Тараса ШЕВЧЕНКА. Презентацію фотовиставки провела Наталія МАЦАЙ, кандидат сільськогосподарських наук, директор Навчально-наукового інституту природничих і аграрних наук. Родзинкою заходу стала розповідь про білий континент з презентацією слайд-шоу Павла ХОЄЦЬКОГО, доктора сільськогосподарських наук, професора Національного лісотехнічного університету України, учасника 20-ї та 23-ї Української антарктичної експедиції.

Запрошуємо відвідати фотовиставку та зробити благодійний внесок коштів на потреби ЗСУ.

Кошти можна перерахувати і онлайн на спорядження для полярників, які сьогодні мужньо боронять нашу країну. Номер картки Олени МАРУШЕВСЬКОЇ 5168 7451 2508 8739, яка працює в центрі і контактує з усіма зимівниками, які служать, знає їх потреби і організовує збір коштів.

Виставка триватиме з 18 по 28 квітня 2024 року, вхід вільний.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=996364492031045&set=pcb.996364948697666

Read more...

Профорієнтаційна робота

19 квітня ВСП Технологічний фаховий коледж НЛТУ України відвідали учні 9-В класу ліцею №51 імені Івана Франка ЛМР разом з класним керівником Іриною ГЛАДУН. Завідувач практики Галина БОРАТИНСЬКА та старший викладач циклової комісії лісогосподарських дисциплін Галина КРАМАРЕЦЬ ознайомили з освітньо-професійними програмами, за якими здобувають освіту студенти в нашому коледжі. Ознайомились з матеріально-технічною базою та дипломними роботами наших випускників, з видовим складом деревини рослин, які проростають на території коледжу. Дев'ятикласники вшанували пам'ять Юрія РУФА біля стелли, оцінили озеленення біля фігури Божої матері, помилувалися цвітінням сакур на новоствореній алеї пам'яті борців за Незалежність України.

Read more...

Практична олімпіада

17 квітня відбулася практична олімпіада "ХІМІЯ – цікава наука, в ній таємна прихована суть" під керівництвом Ірини ВОЙТОВИЧ. При проведенні олімпіади студенти показали високий рівень знань та умінь і здобули такі місця:

І місце – група ЕП-11(Темник Діана та Палюх Віталіна)

ІІ місце – група Д-11 (Буракова Анжеліка та Гладка Соломія)

ІІІ місце – група ОЛ-11 (Яблуновський Владислав та Павлишин Костянтин)

ІІІ місце – група ЕЛ-11 (Мутенко Ольга і Потапенко Дар'я)

Щоб продемонструвати практичне застосування хімії в деревообробці з доповіддю "Дерев'яна хімія" виступив студент групи О-11 учасник науково-пошукової конференції "Світ навколо нас" Владислав ЯБЛУНОВСЬКИЙ.

Read more...

Конкурс проєктів з інформатики

Продовжено тиждень циклової комісії загальноосвітніх дисциплін представленням проєктів з предмету ІНФОРМАТИКА. Студенти перших курсів груп: ЕЛ-11, ЕП-11, Д-11, ОЛ-11 мають змогу обрати найкращий з проєктів, заповнивши Google форму за покликанням: https://forms.gle/4LWQL9V1cyManRry5

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=993011985699629&set=pcb.993012935699534

Read more...

Тиждень циклової комісії загальноосвітніх дисциплін

Тиждень циклової комісії загальноосвітніх дисциплін розпочався екскурсією в Державний природознавчий музей НАН України  (Наталія МОРОЗ) та виставкою робіт студентів спеціальності "Дизайн" з предмету ІНФОРМАТИКА виконаних в графічному редакторі Paint за допомогою одного інструмента малювання (Наталія ГОРЛАТА).

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=992411655759662&set=pcb.992416272425867

Read more...

Екскурсія-заняття на підприємстві

На базі дилерського центру Тойота Центр Львів "Діамант" було проведене заняття  технічним директором центру Юрієм ЧОРНЕНЬКИМ студентам груп ЕЛ-21, ЕП-21 з дисциплін: "Зовнішньоекономічна діяльність" та "Менеджмент" під керівництвом завідувача практики Галини БОРАТИНСЬКОЇ та викладачів коледжу Оксани ЦЮПАК і Лесі ОЗИМКО. Студенти ознайомилися з особливостями логістики, нормуванням праці та специфікою зовнішньоекономічної діяльності із застосуванням управлінських навиків на даному підприємстві.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=988246532842841&set=pcb.988247402842754

Read more...

Зустрічі зі стейкхолдерами

Здобувачі освітньо-професійної програми: Лісове господарство прослухали лекцію на тему: Принципи організації лісового господарствах у лісах з особливим режимом лісокористування на прикладі НПП Королівські Бескиди.

Про організацію національного парку, його структуру та принципи організації господарства розповів заступник начальника відділу державної охорони природо-заповідного фонду НПП Королівські Бескиди Сергій ПАЛЬНА.

Read more...
Subscribe to this RSS feed