Події

Вітаємо призерів олімпіади!

      16 травня відбулася Олімпіада студентів освітньо-кваліфікаційного рівня "Молодший спеціаліст" випускних курсів коледжів та вищих професійних училищ за спеціальністю "Лісове господарство" спеціалізації "Обробка деревини". За першість боролися студенти Житомирського технологічного коледжу, Закарпатського лісотехнічного коледжу, Коломийського ВПУ №14, Коломийського політехнічного коледжу, Кременецького лісотехнічного коледжу, Малинського лісотехнічного коледжу та Технологічного коледжу НЛТУ України. 
       Студенти Технологічного коледжу групи О-42 Поліщак Павло, Штефуца Роман, Заяць Степан здобули ПЕРШЕ МІСЦЕ, а студенти групи О-41 Салабай Богдан і Гнатув Олег здобули друге та третє місце.

Read more...

День вишиванки

 Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного.

Адміністрація, викладачі, працівники та студенти Технологічного коледжу приєдналися до святкування. Закликаємо всіх  охочих  долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, коледжу. 

Більше фото https://www.facebook.com/tknltu/photos/pcb.2012351318875268/2012349775542089/?type=3&theater 

Read more...

Виставка Деревообробка 2019

     Студенти Технологічного коледжу, що навчаються на другому курсі спеціалізації "Обробка деревини", відвідали XXІІ Міжнародну виставку Деревообробка 2019.
     На виставці студенти коледжу мали змогу ознайомитися з широким асортиментом обладнання та матеріалів для обробки деревини і виробництва меблів, сучасними технологіями для української лісової галузі, оглянули модульні системи аспірації, обладнання лісосушильних камер, великий вибір інструментів та розхідних матеріалів, програмний комплекс автоматизації меблевого виробництва, подрібнювачі вітчизняного виробництва, чималий асортимент високоякісної лакофарбової продукції для різних сфер застосування та багато іншого.

Більше фото https://www.facebook.com/tknltu/photos/pcb.2012149452228788/2012142108896189/?type=3&theater

Read more...

Тренінг

Студенти Технологічного коледжу ознайомились з поняттям "медіація" та намагались зрозуміти в чому саме вона полягає. Тренінг провела Світлана Ільницька - адвокат, помічник народного депутата, член Львівського центру медіації та практикуючий медіатор.

Більше фото www.facebook.com/pg/tknltu/photos/?tab=album&album_id=2007541239356276 

Read more...
Subscribe to this RSS feed