HomeСпеціальності

Загальна інформація

Технологічний коледж університету проводить підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст на денній і заочній формах навчання за спеціальностями:

Випускники коледжу мають змогу продовжити навчання за скороченим терміном в Національному лісотехнічному університеті України

Необхідну підготовку професійного рівня молодших спеціалістів здійснюють 44 викладачі.

Для успішного навчання створено сучасну навчально-технічну базу, яка включає 24 кабінети, 11 лабораторій, з них 3 комп'ютерних класи.

До послуг студентів у коледжі є бібліотека загальною площею 310 м2 і читальний зал на 50 посадкових місць, спортивний зал, актовий зал на 450 посадкових місць. Студенти харчуються в їдальні коледжу на 180 посадкових місць. Усі студенти забезпечуються гуртожитком.

Студенти коледжу мають всі умови для змістовного проведення дозвілля: діє літературний гурток "Чоронобривці", краєзнавчий гурток "Львів - моє місто", лекторій "Україна і світ", лекторій правових знань, гурток сучасного танцю, предметні гуртки.

Значна увага приділяється фізичному розвитку студентів. Більшість студентів займаються в залі атлетичної гімнастики, в спортивних секціях з баскетболу, волейболу, міні-футболу, настільного тенісу, гирьового спорту.

 

Технологічний коледж НЛТУ України Copyright © 2008 - 2015