Навчання

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Адміністрація Технологічного коледжу НЛТУ України вітає студентів та працівників коледжу з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Бажаємо, щоб Різдв'яна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

Творча зустріч з поетесою.

Відбулася творча зустріч студентів ТЕХНОЛОГІЧНОГО КОЛЕДЖУ з НАТАЛЕЮ ЛЕОНІДІВНОЮ КАЛИНОВСЬКОЮ -поетесою, членом клубу поезії української асоціації письменників


Богдан Данилко срібний призер на Чемпіонаті світу з кікбоксингу у розділі К-1

Студент групи О-31, Богдан Данилко, посів 2-ге місце і став срібним призером на Чемпіонаті світу з кікбоксингу у розділі К-1. Він поступився в фінальному поєдинку французу, продемонструвавши високий рівень підготовки і волю до перемоги!!! Змагання проходили у Флоренції (Італія).


STEAM-фестиваль у коледжі

19 грудня у нашому коледжі відбувся ІІ заключний етап STEAM-фестивалю "Земля" на якому студенти всіх груп І курсу різних спеціальностей представили до огляду колег та викладачів своє бачення теми "Земля" з точки зору різних дисциплін. 
Розповідь кожної групи була багатограння, змістовна і цікава. Бажаємо успіхів у подальшій роботі всім учасникам!


Тиждень правових знань

З 4 по 8 грудня у коледжі проходив тиждень правових знань. У заходах взяли участь студенти других курсів коледжу. Відбулася демонстрація кінофільмів про вплив шкідливих звичок на поведінку неповнолітніх та повнолітніх громадян. Організовано випуск стінгазет, виставку новинок правової літератури у бібліотеці. Викладач правознавства Возняк С.М. провела правову гру на тему "Право-мистецтво добра і справедливості" у групі Е-21 та олімпіаду з правознавства.


Сторінка 1 з 17

Технологічний коледж НЛТУ України Copyright © 2008 - 2015