Навчання

Троянди Шевченківської любові

14 Березня 2018 року відбувся вечір "Троянди Шевченківської любові" присвячений 204-ій річниці Тараса Шевченка, за участю студентів Львівського коледжу індустрії моди

День відкритих дверей 2018

3 Березня 2018 року в Технологічному коледжі відбувся День відкритих дверей. І це справжнє свято, адже ми завжди раді знайомству з майбутньою студентською молоддю. Відчиняючи двері в цей день, ми запрошуємо вас зазирнути вперед, побачити реальне студентське життя і уявити себе частиною великої університетської родини!

Більше фото тут

 

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Адміністрація Технологічного коледжу НЛТУ України вітає студентів та працівників коледжу з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Бажаємо, щоб Різдв'яна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

Всеукраїнська олімпіада студентів випускних курсів коледжів спеціальності "Лісове господарство"

23 лютого в Національному лісотехнічному університеті України відбулася Всеукраїнська олімпіада студентів випускних курсів коледжів спеціальності "Лісове господарство". 
Вітаємо учасників нашого коледжу студентів 4 курсу: Хомича Назара, Кузьо Мар'яну та призера Плішка Назара - за здобуте І місце.

Творча зустріч з поетесою.

Відбулася творча зустріч студентів ТЕХНОЛОГІЧНОГО КОЛЕДЖУ з НАТАЛЕЮ ЛЕОНІДІВНОЮ КАЛИНОВСЬКОЮ -поетесою, членом клубу поезії української асоціації письменників


Сторінка 1 з 17

Технологічний коледж НЛТУ України Copyright © 2008 - 2015